1
/
of
2
Jacuzzi
Jacuzzi J-325™ Hot Tub
Jacuzzi J-325™ Hot Tub
SKU:J-325
Regular price
$16,599.00 CAD
Regular price
$18,259.00 CAD
Sale price
$16,599.00 CAD
Shipping calculated at checkout.
Quantity
The Jacuzzi® J-325™ Hot Tub is an open seating model in the J-300™ Comfort Collection that comfortably seats five adults with 23 jets. Featuring Jacuzzi® PowerPro® Jets, ClearRay Active Oxygen® System, LED interior and exterior lighting, ProFinish® tool-free cabinetry, SmartTub® System, and a ProLast™ Cover.
| Seats | 5 Adults |
|---|---|
| Seating Type | Open |
| Jets | 23 |
| Dimensions | 84" x 76" x 34" |
| Spa Volume | 335 gal |
| Filled Weight | 3413 lbs |
| Dry Weight | 619 lbs |
| Electrical | 120V/15A or 240V @ 30A, 40A or 3-Wire 240V@30A, 40A |
| Collection | J-300™ Collection |
Once your order is placed, one of our team members will contact you to help you choose your hot tub colours.
Share
