1
/
of
2
Jacuzzi
Jacuzzi J-345™ Hot Tub
Jacuzzi J-345™ Hot Tub
SKU:J-345
Regular price
$19,699.00 CAD
Regular price
$21,669.00 CAD
Sale price
$19,699.00 CAD
Shipping calculated at checkout.
Quantity
The Jacuzzi® J-345™ Hot Tub seats seven adults with 41 jets in the J-300™ Comfort Collection. Featuring Jacuzzi® PowerPro® Jets, illuminated waterfall, ClearRay Active Oxygen® System, LED interior and exterior lighting, ProFinish® tool-free cabinetry, SmartTub® System, and a ProLast™ Cover.
| Seats | 7 Adults |
|---|---|
| Seating Type | Open |
| Jets | 41 |
| Dimensions | 84" x 84" x 36" |
| Spa Volume | 345 gal |
| Filled Weight | 3654 lbs |
| Dry Weight | 777 lbs |
| Electrical | 240VAC 60Hz 40A/50A/60A |
| Collection | J-300™ Collection |
Once your order is placed, one of our team members will contact you to help you choose your hot tub colours.
Share
