1
/
of
2
Jacuzzi
Jacuzzi J404L™ Hot Tub
Jacuzzi J404L™ Hot Tub
SKU:J404L
Regular price
$21,899.00 CAD
Regular price
$24,089.00 CAD
Sale price
$21,899.00 CAD
Shipping calculated at checkout.
Quantity
The Jacuzzi® J404L™ Hot Tub is an entry model in the J4™ Collection, a lounge hot tub seating four adults with 34 jets. Featuring SmartTub® System, TrueWater® System, IR + Redlight therapy, LED interior and exterior lighting, ProFinish® cabinetry, and a ProLast™ Cover.
| Seats | 4 Adults |
|---|---|
| Seating Type | Lounge |
| Jets | 34 |
| Dimensions | 69" x 84" x 33" |
| Spa Volume | 240 gal |
| Filled Weight | 2692 lbs |
| Dry Weight | 690 lbs |
| Electrical | 240VAC 60Hz 40A/50A |
| Collection | J4™ Collection |
Once your order is placed, one of our team members will contact you to help you choose your hot tub colours.
Share
